Üye Girişi / Üye Ol |   OFİS KAPALI   OFİS KAPALI

BAŞKANIN MESAJI

ANA SAYFA BAŞKANIN MESAJI

Saygıdeğer Bayanlar ve Baylar,

 

Teknolojinin ve iletişimin hızla geliştiği ve değiştiği çağımızda şirketimiz Yön Fren Teknik A.Ş., daima bu gelişimde, yenilikçi ve öncü şirket olmayı hedeflemiştir.

 

Asla vazgeçemeyeceğimiz şirket politikamız ve prensibimiz, üretimdeki yüksek maliyetleri dahi esasa almadan; üretilen ürünlerimizin daima yenilikçi ve artan kalitede üretilmesi kararlığımız neticesinde siz değerli müşterilerimize ‘’Mutlak Müşteri Memnuniyeti’’ ile hizmet verebilmektir.

 

Sektöründe, Dünya’da ve Türkiye’de sayılı markalar arasında yer almayı başaran markamız YÖN TEKNİK, % 100 yerli sermayeli kuruluşlu olup; her zaman sektörün öncüsü ve örneği olmuştur ve artan heyecanla da olmaya devam edecektir.

 

“Nitelikli toplumlardan ve ekipmanlardan kaliteli ürün ve hizmet üretilir” mantığı ve düşüncesi ile hareket ederek, Gelişimci, Yenilikçi, Kalite odaklı çalışmalarımız neticesinde ekip olarak “KALİTE BİZİZ” sloganını iftiharla kullanarak siz değerli iş ortaklarımıza ve müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğimizi bildirir, sizlere sağlıklı, huzurlu ve kazasız bir yaşam geçirmenizi temenni ederiz…

 

Saygılarımızla,

 


HALİL İBRAHİM ÖZDEMİR
Kurucu / Yönetim Kurulu Başkanı