Üye Girişi / Üye Ol |   OFİS KAPALI   OFİS KAPALI

SIKÇA SORULAN SORULAR

ANA SAYFA SIKÇA SORULAN SORULAR
 • Satınaldığım ürünün İade talebi ve Arıza bildirim süreçlerini nasıl gerçekleştirebilirim ?
 • Satınaldığınız firmamıza ait ürünü İade talebinde bulunmak ve/veya Arıza bildiriminde bulunmak ve süreci takip etmek artık çok kolay ve hızlı.
  Ürünlerinin her zaman arkasında duran ve sektöründeki öncü konumu gereği, kendi bünyesinde geliştirdiği Satış Sonrası Hizmetler yazılımı ile Dünya’da bir ilke imza atarak müşterilerine en kolay, güvenilir ve hızlı hizmeti sağlamaktadır.

  Sitemizin ana sayfasının sağ üst köşesinde bulunan "Üye Giriş" bağlantısından sitemize üye olabilir, hızlı ve kolay birşekilde "Arıza - İade Formu" doldurarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

   

 • Sitenize neden üye olmalıyım ?
 • Üyelik sistemi sitemizdeki bazı özelliklerini kullanabilmek için gereklidir.
  - Sitemizde yaklaşık 70 farklı araç üreticisinin ve orijinal ekipman üreticilerinin referans numaralarıyla kolaylıkla arama yaparak, ihtiyaç duyduğunuz ürünün firmamızdaki eşdeğer karşılığını ve/veya alternatif kullanabileceğiniz ürünü tespit edebilirsiniz.
  - Eğer elinizde firmamıza ait bir ürün bulunuyor ise; bu ürünün kullanılabileceği tüm araç marka ve modellerini inceleyebilir, ürünün eski / yeni / alternatif ürünlerini öğrenebilirsiniz.
  - Sistem üzerinden ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sepetinize ekleyip, bizlere taleplerinizi bu sistem üzerinden iletebilirsiniz. Talep listenizi tarafımıza iletmeniz durumunda, size en yakın yetki satıcımızı size en kısa zamanda yönlendiriyor olacağız. Ayrıca, dilediğiniz zaman oluşturduğunuz taleplerini ileride tekrar görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz.
  - Satın aldığınız firmamıza ait ürünün, “İade ve Arıza” süreçlerinizi zahmetsiz ve kolay bir şekilde sistem üzerinden yürütebilirsiniz.
  Tüm bu işlemler için üye olmanız gerekmektedir !

 • Yayınlanan bültenlerden, yeni gelişmelerden ve kampanyalardan nasıl haberdar olabilirim ?
 • Ana sayfamızın alt bölümünde yer alan "Bizden haberdar olmak için e-posta adresinizi giriniz" alanına kullandığınız e-posta adresinizi girmeniz durumunda, sizi ilgilendireceğini düşündüğümüz bültenlerimizden, yeni gelişmelerimizden ve kampanyalarımızdan sizleri düzenli olarak haberdar edeceğiz.

 • Sipariş taleplerindeki "Dinamik Ürün" alanı nedir ?
 • Dinamik ürün olarak sitemizde tabir edilen alan; sistemde arayıp bulamadığınız tüm ürünlerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sunulmuş sitemize özel hizmettir. Bu sayede aradığınız ürünü sistemde bulamasanız dahi, ürünün üzerindeki OE ve/veya OEM kodunu sistemimize girerek talebinizi kaydedebilirsiniz.

  Satış temsilerimiz, talep ettiğiniz ancak sistemimizde bulamadığınız bu ürün için hali hazırda size sunabileceğimiz alternatif bir ürün var ise bunu en kısa sürede size bildirir. Eğer size hali hazırda sunabileceğimiz bir ürünümüz yok ise, ileride ürün portföyümüze bu ürün eklenmesi durumunda bu gelişmeden ilk siz haberdar edilirsiniz.

 • Hangi Tamir Takımını hangi Gövdeler için kullanabileceğimi nasıl öğrenebilirim ?
 • Sistemimize üye olduktan sonra, elinizdeki Tamir Takımının referans numarasını sitemizdeki arama motorunu kullanarak ilgili ürünün sayfasını bulabilir; bu sayfanın en altına inerek bu Tamir Takımını kullanabileceğiniz Gövdelerin listesini görüntüleyebilirsiniz.

 • Hangi Gövde’ye hangi Tamir Takımlarını kullanabileceğimi nasıl öğrenebilirim ?
 • Sistemimize üye olduktan sonra, elinizdeki Gövde referans numarasını sitemizdeki arama motorunu kullanarak ilgili ürünün sayfasını bulabilir; bu sayfanın en altına inerek bu Gövde için kullanabileceğiniz Tamir Takımlarının listesini görüntüleyebilirsiniz.